مهارت های کنترل پروژه

کاربرد اکسل در کنترل پروژه

آیا برای کنترل پروژه فقط یادگیری MS project کافی هست یا خیر؟ ما در کنترل پروژه فقط با تهیه بروزرسانی زمان بندی کار نداریم بلکه در بحث کنترل پروژه چالش های بسیار زیادی  نیز سر راه ما قرار خواهد گرفت. در کنترل پروژه ما با کنترل احجام و مقادیر، پیاده سازی سیستم اندازه گیری پیشرفت پروژه بر اساس احجام و مقادیر انجام یافته سر و کار خواهیم داشت.

در کنترل پروژه ما با نمودار های S-curve، همچنین با گزارشات روزانه و هفتگی و ماهانه، به همراه داشبورد های کنترل پروژه، و خیلی دیگر از نمودار ها سرو کار داریم.

مهارت های کنترل پروژه را چگونه می توانیم فرا بگیریم؟

شما می توانید تمامی این مهارت ها را در دوره کاربرد اکسل در کنترل پروژه فرا بگیرید. علاوه بر یادگیری این مهارت مهم، یک فایل اکسل پیاده سازی شده نیز به شما داده خواهد شد. که از این فایل می توانید به عنوان یک قالب برای پیاده سازی داده های سایر پروژه ها استفاده نمایید. اگر در اکسل تجربه زیادی ندارید و حرفه ای نیستید، در این دوره تمامی مهارت های مربوط به فرمول نویسی و ابزارهای پیشرفته، به شما آموزش داده خواهد شد و مهارت اکسل شما از از مبتدی تا پیشرفته ارتقا پیدا خواهد کرد. در نهایت نحوه استفاده از هر کدام از این ابزارها در کنترل پروژه به شما آموزش داده خواهد شد.

پیش نیاز این دوره نیز آشنایی حداقلی با یکی از ابزارهای زمان بندی مثل MS project و یا پریما وراست هست. این مورد به شما کمک می کند تا از زمان بندی خودتان خروجی اکسل بگیرید، سپس می توانید سیستم کنترل پروژه را در اکسل پیاده سازی کنید. بعد از اتمام این دوره شما مسلط به مهارت های اصلی کنترل پروژه برای شروع به کار خواهید بود.

0 پاسخ به "مهارت های کنترل پروژه"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
مهندس محمد فلاح
دارای مدرک مدیریت پروژه حرفه ای PMP از PMI آمریکا

بیش از 14 سال سابقه حرفه ای در پروژه های عمرانی و صنعتی

تلفن تماس: 09398593789
ایمیل: fallah@projectyar.com

30% تخفیف تمامی دوره‌ها

فرصت باقی‌مانده: 0 روز 0 ساعت 0 دقیقه 0 ثانیه !
X