دوره داشبورد پریماورا (ترکیب Power BI و Primavera)

برای اولین بار در کشور داشبورد پریماورا رو با نرم افزار Power BI طراحی کردیم. این داشبورد به دیتابیس نرم افزار Primavera متصل میشه و دیتا رو میخونه. تو هر پرو‌ژه و سازمانی دیگری قابل پیاده‌سازی هست و بر اساس نیازهای اون سازمان قابلیت تغییر و شخصی‌سازی دارد.
برای اولین بار در کشور داشبورد پریماورا رو با نرم افزار Power BI طراحی کردیم. این داشبورد به دیتابیس نرم افزار Primavera متصل میشه و دیتا رو میخونه. تو هر پرو‌ژه و سازمانی دیگری قابل پیاده‌سازی هست و بر اساس نیازهای اون سازمان قابلیت تغییر و شخصی‌سازی دارد.

پخش ویدیو

مشخصات محصول

سرفصل های دوره

معرفی محصول

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

پاسخ به 3 سوال پرتکرار

پخش ویدیو

آیا قیمت این دوره مناسب است؟

این داشبورد هیچ نمونه مشابه داخلی و خارجی نداره! داشبورد پریماورا (داشبورد متصل به دیتابیس نرم افزار primavera) برای اولین بار در کشور تولید شده است.


یک شرکت ارائه دهنده خدمات مدیریت پروژه بیش از 20 برایر هزینه این دوره، برای استقرار چنین داشبوردی دریافت خواهد نمود. شما با دسترسی به این فایل‌ها میتوانید ارزش بسیار زیادی در سازمان خود ایجاد نموده و یک متخصص اثرگذار در سازمان خود شوید.

برای طراحی چنین داشبورد پیشرفته‌ای علاوه بر اینکه به چندین سال تجربه تخصصی کار با نرم‌افزارهای Power BI و Primavera نیاز دارید، برای طراحی و فرمول‌نویسی این داشبورد حداقل 3 ماه باید وقت صرف کنید. شما با خرید این محصول در سریع‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت به این دستاورد بزرگ خواهید رسید.

طی این دوره فرمول‌نویسی‌ها در سطح بسیار پیشرفته‌ای انجام و آموزش داده شده است. پس از دوره شما به سطح مهارت بسیار بالایی در فرمول نویسی و طراحی داشبورد خواهید رسید.

آیا تا کنون دیده‌اید که فرد،موسسه یا مرکز آموزشی فایل های اصلی داشبورد طراحی شده با Power BI را در اختیار شما قرار دهد که با کمتری زمان بتوانید آن را در هر پروژه و سازمان دیگری پیاده سازی کنید؟! ما فایل‌‌های این داشبورد که زمان و هزینه بسیار زیادی برای ایجاد آن صرف شده است را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

شما میتوانید علاوه بر پیاده‌سازی در سازمان خود، به صورت پروژه ای نیز با سایر شرکت‌ها و سازمان‌ها همکاری داشته باشید. در صورت اخذ تنها یک پروژه پیاده‌سازی داشبورد، چندین برابر هزینه این دوره به شما بازخواهدگشت.

طی دوره از صفرتا ۱۰۰ تمامی مراحل پیاده‌سازی این داشبورد تدریس شده است. پس از دوره به‌راحتی می‌توانید با ایجاد تغییرات دلخواه، داشبوردهای متنوع دیگری نیز ایجاد نمایید.

سه‌ماه پشتیبانی: شما با شرکت در دوره داشبورد پریماورا به مدت سه‌ماه عضو گروه خصوصی در تلگرام خواهید شد که به‌وسیله مدرس دوره مدیریت می‌شود. تمامی سؤالات و مشکلات شما پاسخ داده خواهد شد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بخش هایی از دوره را همین الان ببینید

پخش ویدیو

درباره مدرس دوره

مهندس محمد فلاح ,PMP
بیش از 14 سال تجربه حرفه‌ای در پروژه‌های عمرانی و صنعتی
سابقه تدریس بیش از 150 دوره آموزشی در دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی و سازمان‌های پروژه محور
متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.برای اولین بار در کشور داشبورد پریماورا رو با نرم افزار Power BI طراحی کردیم. این داشبورد به دیتابیس نرم افزار Primavera متصل میشه و دیتا رو میخونه. تو هر پرو‌ژه و سازمانی دیگری قابل پیاده‌سازی هست و بر اساس نیازهای اون سازمان قابلیت تغییر و شخصی‌سازی دارد.

گالری تصاویر دوره های قبل

برای خرید داشبورد پریماورا تردید دارید؟

سؤال یا ابهامی براتون باقی‌مانده؟ شما این فرصت را دارید قبل از خرید محصول، از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید! با تکمیل فرم زیر در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

دوره های پیشنهادی

درباره ما

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، لی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

منابع آموزشی

 

دوره آموزشی

وبینار

پادکست

آزمون آنلاین

لینک های مهم

 

درباره ما

تماس با ما

پشتیبانی

X